​KILIÇDAROĞLU EREĞLİYİ İL YAPTI

Kılıçdaroğluna yoğun ilgi: İzdiham yaşandı esnaf ziyaretini yarıda bıraktı


​KILIÇDAROĞLU EREĞLİYİ İL YAPTI

Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ereğli ilçesinde Millet Buluşması programına katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaşın da katıldığı programda açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

İZDİHAM NEDENİYLE ZİYARETLERİNİ YARIM BIRAKTI

Kılıçdaroğlu, esnaf ziyareti gerçekleştirdiği cadde üzerinde kendisini bekleyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Vatandaşlar Kılıçdaroğlu için Birleşe birleşe kazanacağız, Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu sloganları attı. Yoğun ilgiden dolayı yer yer izdiham yaşanırken, kalabalık nedeniyle yürümekte zorluk yaşayan Kılıçdaroğlu, esnaf ziyaretlerini yarıda bırakmak zorunda kaldı.

İzdihamdan dolayı ziyaretini yarım bırakmak zorunda kalan Kılıçdaroğlu, bir açıklama yaparak, Güzel bir kaşılama oldu. Ereğli halkı ile kucaklaştık. Ereğlililere yürekten teşekkür ederim, Ereğliye söz veriyorum. İlerleyen süreçte gelip il meydanında Ereğlililere Merhaba diyeceğim dedi