​BİLGİN KAMIŞ SPONSORLARA TEŞEKKÜR EDİYOR

BEREKET TARIMDAN EREĞLİSPOR İÇİN BÜYÜK DESTEK!


​BİLGİN KAMIŞ SPONSORLARA TEŞEKKÜR EDİYOR

Ereğlinin tarımına yön veren Bereket Tarım ve Hayvancılık sahibi İbrahim İlaslandan Beta Trafo Ereğlispora büyük bir destek geldi.
Beta Trafo Ereğlispor Kulüp Başkanı Bilgin Kamış, yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Takımı bomba gibi sezona hazırlamaya çalışan Başkan Kamış, bir taraftan da sponsorluk görüşmeleri gerçekleştirerek takımın yükünü hafifletmeye çalışıyor.
EREĞLİSPORUN HER ZAMAN YANINDAYIM
Bu kapsamda Bereket Tarım ve Hayvancılık sahibi İbrahim İlaslan ile görüşen Başkan Bilgin Kamış, takıma büyük bir destek daha kazandırdı. İlaslan takıma sponsor olarak destek verirken, sezon içerisinde takıma galibiyet prim sözü de verdi. Ereğlispor için elinden gelen ne varsa yapmaya hazır olduğunu kaydeden İlaslan; Ereğlispor bu şehrin vazgeçilmez bütünleyici bir parçasıdır. Bizlerde Ereğlide yaptığımız işler ile birlikte Ereğlimize ve ülkemize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Katkı yaptığımız gibi şehrimizin takımının da yanında olarak takımımızı ve Ereğlimizi çok daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Bu kapsamda Ereğlisporumuza elimizden geldiğince destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İnşallah yolun sonu şampiyonluk olur dedi.