Gürsel Aldemir: Emeklilerimizin yanındayız

Gürsel Aldemir: Emeklilerimizin yanındayız

Ereğli Emekliler Derneği başkanı Gürsel Aldemir, emeklimiz ömrünün kalanını huzur içinde geçirsin diye uğraşıyoruz dedi

Gürsel Aldemir: Emeklilerimizin yanındayız
2021-07-29 05:29:33

Yeni bir anlayışla göreve başlayan Emekliler Derneği Ereğli şube başkanlığı, Ereğlide adından söz ettirmeye başladı.
Yaklaşık 6 bin üyesi bulunan ve STKlar içerisinde önemli bir yere sahip olan dernek, kayıtlı üyelerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ederek her geçen gün üye sayısını da artırma yolunda hareket etmektedir.
Biz emeklileri yaşı yetmiş işi bitmiş gören zihniyete karşıyız diyen Emekliler Derneği Ereğli şube başkanı Gürel Aldemir, Yaşıyoruz ve yaşam hakkımızı elimizden almaya çalışanlara karşıyız. Bu ülkeye dişiyle, tırnağıyla hizmet vererek emekli olmuş insanlarız. Ömrümüzün kalan kısmını rahat geçirmek bizlerin en doğal hakkı. Bunu başarabilmek için kurulan, emeklilelerimizin haklarını savunan bir derneğimiz var. Bireysel olarak elde edemeyeceğimiz kazanımları, Dernekleşme sayesinde elde ediyor, emeklilerimize fayda sağlıyoruz. Ereğli Emekliler Derneği yeni yönetimi olarak 02/07/2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul sonucunda göreve başladık. Kısa süre içerisinde üyelerimize yönelik güncelleme ve maddi manevi destek çalışmalara başladık.Türkiye genelinde Emeklilerimizin % 60ı asgari ücretin altında maaş almaktadır.Yönetim olarak üyelerimizin maddi sıkıntılarına bir miktar da olsa katkı sağlamak adına Ereğli'mizde her alandan bir çok esnafımızla protokol imzalanarak alışverişlerde %25 ‘e varan indirimler sağladık. Bu kampanyamıza destek veren tüm Esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki bu destekler daha da çoğalarak devam edecektir.
Dernek üyelerimiz fotoğraflı kimlik kartı ile indirimlerden faydalanacaklardır.
Anlaşma yapılan iş yerleri sosyal medya sayfamızdan ve basın yolu ile duyurulacaktır.
Derneğimize ait kimlik kartı olmayan veya üye olmak isteyen Emeklilerimizi 3 adet fotoğraf ile derneğimizin Ereğli iş merkezi 3. kattaki binamıza bekliyoruz. dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 62671

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ARCİ BURGER EREĞLİ’YE HAYIRLI OLSUN..
ARCİ BURGER EREĞLİ’YE HAYIRLI OLSUN..
Başkan Altay Konya’da Örnek Bir Uygulamayı Daha Başlattı
Başkan Altay Konya’da Örnek Bir Uygulamayı Daha Başlattı