GÖKHAN TOZOĞLU: ORTA DİREK ORTADAN KALKTI

GÖKHAN TOZOĞLU: ORTA DİREK ORTADAN KALKTI

İYİ PARTİ KONYA İL BAŞKANI AV. GÖKHAN TOZOĞLU MUTLU AZINLIĞIN YALANLARI İLE OYALIYORLAR DEDİ

GÖKHAN TOZOĞLU: ORTA DİREK ORTADAN KALKTI
2021-07-24 00:06:50
İzlenme : 13387

Birkısım AK Partililer, tatile giden vatandaşlarımızın görüntülerini paylaşarak ülkede fakirliğin olmadığını, herkesin tatilde olduğunu, bu meselenin abartıldığını ifade ediyorlar. O halde bu kişiler, asgari ücretlinin tatile gitme formülünü bizimle paylaşırsa seviniriz.
Ülkemizde zenginlerimizin sayısı artmıştır. Ancak zenginlik tabana yayılmamıştır. Yoksullarımızın sayısı artmış ve maalesef yoksulluk tabana yayılmıştır. Eskiden "orta direk" diye nitelendirilen kesim ortadan kalkmıştır.
Eskiden iki eş çalışıyorsa, hele bir de kamudalar ise kısa zamanda hem evlerini hem de arabalarını satın alabiliyorken, şimdi çift maaşlı ailelerin bile ev sahibi olmaları -ailelerinin desteği yoksa- hayal haline gelmiştir.
Tablo bu iken kelime oyunları, TÜİK hileleri ile vatandaşlarımız oyalanmaktadır. AK Parti mutlu bir azınlık yaratmış ancak refahı topluma yayamamıştır. Mutlu azınlığın yalanları ile oyalanan toplum en kısa zamanda gerçekleri muhataplarının yüzüne haykıracaktır.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 18425

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
KUR’AN DÜNYA VE AHİRETİMİZİN REHBERİDİR
KUR’AN DÜNYA VE AHİRETİMİZİN REHBERİDİR
İstanbul’dan Konya’ya Pedal Çevirdiler
İstanbul’dan Konya’ya Pedal Çevirdiler