Bilal info

Kapat !
GÖKHAN TOZOĞLU: İKTİDAR PARTİSİ VATANDAŞIN AKLIYLA ALAY EDİYOR

GÖKHAN TOZOĞLU: İKTİDAR PARTİSİ VATANDAŞIN AKLIYLA ALAY EDİYOR

İYİ PARTİ KONYA İL BAŞKANI TOZOĞLU: “SN. ANGI 2023 SONRASI BİR TURŞUCU DÜKKANI AÇMALI, EN İYİ TURŞU SİRKEYLE Mİ LİMONLA MI OLUR BU KONUYU AYDINLATMALIDIR”

GÖKHAN TOZOĞLU: İKTİDAR PARTİSİ VATANDAŞIN AKLIYLA ALAY EDİYOR
2022-04-21 12:06:51
İzlenme : 174

İYİ Parti Konya İl Başkanı Ereğlili hemşehrimiz Av. Gökhan Tozlu, yazılı basın açıklaması yaptı, Tozoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Milletimiz uzunca bir süredir ağır ekonomik krizin altında ezilmektedir. Geçen Ramazanlarda "veren el" olan bazı vatandaşlarımız bu yıl maalesef "alan el" olmak durumunda kalmıştır.

Ülkemizde insanlarımızın alım gücü aşırı derecede düşerken, maaşlarıyla ay sonunu getirebilmekte zorlanırken sorunların müsebbibi olan ve vatandaşı rahatlatması gereken iktidar partisinin temsilcileri milletimizin aklıyla alay etmektedir.

AK Parti Konya il başkanı Sn. Hasan Angı domates biber fiyatlarındaki artışı da toplumun zenginleşmesine bağlamış ve eskiden turşu kurulduğunu artık vatandaşın kışın domates yediğini bunun da bir zenginleşme alameti olduğunu ifade etmiştir.

Bu ifadeler milletimizin aklıyla alay etmektir. Sn. Hasan Angı milletimiz, aklıyla alay edene en ağır cezaları vermiştir. Hiç tereddütünüz olmasın önümüzdeki ilk seçimde sizlere de gereken cezayı verecek, kırmızı kart ile oyun dışı bırakacaktır.

O aşamadan sonra Sn. Angı'ya tavsiyemiz bir turşucu dükkanı açması ve en iyi turşunun limonla mı, sirkeyle mi olacağı hakkında yapılacak tartışmalarda başı çekmesidir. Zira milletimizin artık kendilerinden bir beklentisi kalmamıştır.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 16161

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
BİLAL YİĞİT BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim
NEÜ’de Bilimsel Yayıncılık Adına Önemli Eğitim