EREĞLİNİN HAŞERE AVCISI TEN TEMİZLİK VE İLAÇLAMA

EREĞLİNİN HAŞERE AVCISI TEN TEMİZLİK VE İLAÇLAMA

Nebi Aydoğdu ve Ali Erdoğdu Haşerenin Kökünü Kurutuyor

EREĞLİNİN HAŞERE AVCISI TEN TEMİZLİK VE İLAÇLAMA
2021-07-01 03:04:56

Ten Temizlik ve ilaçlama firması, yaz aylarının gelmesiyle artan haşarelerle mücadele için çalışmalarını hızlandırdı. Firma, Ereğlililerin rahat bir yaz geçirmesi amacıyla ilaçlama ekibine personel takviyesi yaparken tüm ekip özel ilaçlama eğitimleriyle destekleniyor.

Eğitimler yalnızca evlerdeki belirli bir haşare ilaçlaması üzerine olmayıp fare ilaçlamaları, bahçe, ağıl alanları ilaçlamalarına yönelik eğitimleri de kapsıyor.

Bu dönemin özellikle üreme dönemi olduğu için mücadele, ev ve işyerlerinin tüm kapalı ve açık alanlarındaki en ücra köşelerine varıncaya kadar titiz bir çalışma yürütülüyor.

Firma sahibi Nebi Aydoğdu yaptığı açıklamada;
Ten Temizlik ve ilaçlama hizmeti olarak böceklerden arınmış ve hijyeni sağlanmış ev iş yerinde, işyerinizin verimi, eviinizin huzuru paha biçilmezdir. Ten Temizlik ve İlaçlama uyguladığı entegre haşere kontrolünde en iyi çözümleri sizin için sunar. Evinizin ve iş yerinizin haşere ilaçlama hizmeti için yanınızdayız.

Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz. Firmamızın geçmişten bugüne farklı alan ve ortamda uygulama tecrübesi mevcuttur. Ereğlinin genelinde, hatta Ereğli dışında bile periyodik ve sürekli uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Hamam böcekleri, kalorifer böceği veya diğer haşareler böcek ilacı eğitimini almış tecrübe sahibi bir uygulayıcı ile en zor ortamlarda bile tamamen bitirilebilir.

Ten Temizlik ve İlaçlama firmamız, profesyonel hizmet vererek, üstün kalite, verimlilik, kalıcı sonuçlar, uygun fiyat garantisi, teknolojik uygulamalar, dünya sağlık belgeleri, yasal ilaçlama yapmak, haşere, böcek, sürüngen, kemirgen, uçan haşerelere ayrı ilaç kullanma özelliklerini taşımaktadır. Siz ve sevdikleriniz daha sağlıklı alanlarda yaşasın diyorsanız bu ilaçlamayı yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hastalıklara, görüntü kirliliklerine, tiksinmelere ve mikrop kirlerine yol açabilirler.

Firmamız son ilaçlama teknlojisini kullanarak Ereğli genelinde böcek ilaçlama, pire ilaçlama, haşere ilaçlama hizmetinde güzel sonuçlara ulaşmıştır.
Hepimizin malumudur ki Ereğlide çatısında güvercin yaşamayan apartman yoktur. Bu güvercinlerin çatı içinde ölmesi sonucu kurtlanmakta, o kurtlarda apartman içerisine ve havalandırma bacalarından ev içlerine yayılmaktadır.
Çözümü ise çatı içerisine güvercin girmesini önlemekten ve ilaçlamadan geçer. Uzman ve eğitimli personel kadromuzla Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgüt tarafından onaylı ilaç kullanarak her türlü dezenfekte ve ilaçlama ile bu tür sorunlarınızın çözüm noktasıyız dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 61788

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ŞEVKİ KILINÇ: DEVLET MARKETÇİLİK YAPMAZ
ŞEVKİ KILINÇ: DEVLET MARKETÇİLİK YAPMAZ
EREĞLİ VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ERCAN TOKMAR’IN TAYİNİ ÇIKTI
EREĞLİ VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ERCAN TOKMAR’IN TAYİNİ ÇIKTI