Bilal 1 info

Kapat !
EREĞLİ’DE YILDIRAY DEMİRTAŞ VE HİMMET KÖK GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI

EREĞLİ’DE YILDIRAY DEMİRTAŞ VE HİMMET KÖK GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI

EREĞLİ ANADOLUSPOR KULÜBÜ İLE HİMMET KÖK FUTBOL AKADEMİ GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ.

EREĞLİ’DE YILDIRAY DEMİRTAŞ VE HİMMET KÖK GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI
2021-09-13 13:09:25

Ereğli Anadoluspor Kulübü ile Himmet Kök Futbol Akademi, Ereğlinin geleceği için güçlerini birleştirdi.
Kulübümüz, Himmet Kök Futbol Akademi ile alt yapıyı daha da güçlendirmek için U16 takımını Himmet Kök Futbol Akademi futbolcularından sağlayacak. Yapılan anlaşma Ereğlinin futboluna gelişim sağlanması ve Süper Amatör Ligde yer alan takımımız için futbolcu yetiştirilmesi hedefleniyor.
Gerçekleşen anlaşma sonrası açıklama yapan Kulüp Başkanımız Yıldıray Demirtaş; Bizler Ereğlinin sporuna katkı sağlamak için bu yola çıktık. Takımı kurduğumuz kısa bir zaman içerisinde beklediğimiz ivmeyi yakalayarak, Süper Amatör Lige yükselme başarısı gösterdik. Bu sene pandemi sorun çıkarmaz ise Süper Amatör Ligde Ereğlimizi temsil edeceğiz. Başarı elde etmeyi istiyoruz. Elde ettiğimiz başarıyı da Ereğliye armağan etmek istiyoruz. Bu bağlamda da alt yapımızı da güçlü tutmak istiyoruz. Alt yapımızı güçlü tutabilmek içinde Ereğlimizde yıllarca hizmet etmiş tecrübeli Himmet Kök hocamızın kurduğu futbol akademi ile alt yapımızı birleştirdik. U16 takımımız Himmet Kök Futbol Akademi futbolcularından oluşarak Anadoluspor Kulübümüzü temsil edecek. Yapmış olduğumuz anlaşma her iki tarafa da
hayırlı olsun
. Daha güçlü yarınlar için çalışmaya devam edeceğiz dedi.
Anlaşmanın Ereğlinin futboluna katkı sağlayacağının altını çizen Antrenör Himmet Kök ise; Amacımız Ereğlinin futboluna katkı sağlayabilmek. Yıllardır futbol camiasının içerisindeyim. Yıllarca profesyonel futbol ve antrenörlük yaptım. Şimdi ise kendi kurduğum futbol akademi ile Ereğlinin futboluna yine katkı vermeye çalışıyorum. Ereğlinin futboluna katkı verirken Ereğliyi temsil eden takımlarımızı da görmezden gelemeyiz. Onların varlığı alt yapılardan yetişecek futbolcular için çok önemli. Bizler de bu durumları göz önünde bulundurarak Ereğli Anadoluspor kulübü ile alt yapı anlaşması sağladık. Anadoluspor takımının U16 takımını bizim futbol akademimiz oluşturacak. Bu bağlamda hem futbolcularımıza hem de Ereğlimizin futboluna katkı sağlayacağız. Bu anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 72143

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN OPRUKÇU ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz
Dr. Yalçın Doğan: Muharrem İnce Kazanamaz