EREĞLİ TİCARET ODASINDA İMZALAR ATILDI

EREĞLİ TİCARET ODASINDA İMZALAR ATILDI

.

EREĞLİ TİCARET ODASINDA İMZALAR ATILDI
2020-12-16 16:10:43

Ziraat Bankası ve Odamız Arasında Ticari Mal Alım-Satımlarında Kolay Finansman İçin İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Ziraat Bankası işbirliği ile 10 Aralık 2020 tarihinde işbirliği protokolü kapsamında ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânı sağlamak, büyük bir tedarik zinciri kurmak amacıyla '' Güvenli Ticaret Sistemi :Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman Ürünü '' projesi hayata geçirilmiştir.

Söz konusu ürün ile Ziraat Bankası'nın üye işyeri ve kurumsal kart alt yapısı üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunulacak, böylece alıcı ve satıcılar kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturulabileceklerdir.

Ayrıca sisteme katılan alıcı ve satıcılar kendi aralarındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapabileceklerdir. Böylece, alıcılar ürün ve hammaddeye daha hızlı ulaşabilecek ,alıcı ve satıcı arasındaki tahsilat riski ortadan kalkacak ve iş süreçlerinde sadeleşme ile etkin maliyet yönetimi sağlanacaktır.

Bu kapsamda Ereğli Konya Ticaret ve Sanayi Odası olarak Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut ÖZKOÇ ve Ziraat Bankası Bölge Müdürü Sayın Faruk BİŞİRENin katılımları ile Ticari Mal Alım-Satımlarında Kolay Finansman İçin İşbirliği Protokolü İmzalanmıştır.

Protokolün ülkemize, üreticimize, tüccarımıza, tüketicimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Saygılarımızla.

EREĞLİ TİCARET ODASINDA İMZALAR ATILDI

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 30744

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BURAK SERPEK: BİZDE VELİ TOPLANTILARI BÖYLE
BURAK SERPEK: BİZDE VELİ TOPLANTILARI BÖYLE
Halil Etyemez’den Kılıçdaroğlu’na Tepki
Halil Etyemez’den Kılıçdaroğlu’na Tepki