Kapat !
EREĞLİ MHP TEŞKİLATI BAŞKAN OPRUKÇU’YU ZİYARET ETTİ

EREĞLİ MHP TEŞKİLATI BAŞKAN OPRUKÇU'YU ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ve İlçe Yönetiminden Başkan Oprukçu’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

EREĞLİ MHP TEŞKİLATI BAŞKAN OPRUKÇU’YU ZİYARET ETTİ
2024-01-17 17:35:04

Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli İlçe Başkanı Sayın Musa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisinden Cumhur İttifakı Ereğli Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Başkan Oprukçuya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
BİZ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİLİLER OLARAK, ÜLKÜCÜLER OLARAK, CUMHUR İTTİFAKININ TARAFLARI OLARAK BİRLİKTEN YANAYIZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Oprukçu: Mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin yöneticileri olarak sizlerle beraber bu dönemde de yol arkadaşlığı yapmak benim için ancak şeref olur. Biz Milliyetçi Hareket Partililer olarak, ülkücüler olarak, Cumhur İttifakının tarafları olarak birlikten yanayız. Ayrıştıran değil, ötekileştiren değil kucaklaştıran, bir bütün olarak Ereğlinin millet olduğumuz gerçeğini idrak edildiği bir tabloyu inşa etmek mecburiyetindeyiz. Bu bölgede yaşayan herkes Oğuz soylu hepsi de Müslüman, birlikte rahmet olduğu buyruluyor ayrılığın azap getireceği de gerçeği var. Rahmete talip olmak lazım, bir ve beraber olmak lazım, kucaklaşmak lazım yani netice itibariyle vilayet Ereğli olma yolunda hızlı adımlarla giderken Cumhur İttifakının arkasında da koskocaman dağ gibi bir Ereğliyi görmemiz lazım. Pazar günü Sayın Genel Başkanımıza teşekkür etmek için gittiğimde ‘Seni vilayet Ereğlinin Belediye Başkanı olarak göreceğim dedi. Metin Kıratlı Beyle de dün akşam görüştüm, dediği şu; ‘Bir tane İlçe vilayet olmak üzere kararnamesini hazırla dedikleri gün o kararnameyi Ereğlisiz hazırlamam dedi. Yani bir tane İlçe Meclise vilayet olmak üzere gönderilecek olursa o İlçe Ereğli ile birlikte gidecek dedi. Şimdi Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında sağ kolu durumunda, Sayın Genel Başkanımızın bu manada da kararlılığı var. Dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakı olarak biz Ereğlinin bu süreçte vilayet olmasını temin etmekle mükellefiz, onu da bir ve beraber olarak başaracağız. Allahın izniyle kucaklaşan bir Ereğli, birbirine sahip çıkan bir Ereğli inşallah yarının muhteşem geleceğinin inşasına katkı sağlayacak, bunu birlikte başaracağız ifadelerini kullandı.

EREĞLİ MHP TEŞKİLATI BAŞKAN OPRUKÇU’YU ZİYARET ETTİ
EREĞLİ MHP TEŞKİLATI BAŞKAN OPRUKÇU’YU ZİYARET ETTİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 82392

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
Bahçeli, Özgürler, Gökteme Mahalleleri Cumhur İttifakı’yla
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR
MEDAŞ BU İŞİ İYİ BİLİYOR