Ereğli Emniyeti Haftalık İcraat Raporu Yayınladı

Ereğli Emniyeti Haftalık İcraat Raporu Yayınladı

.

Ereğli Emniyeti Haftalık İcraat Raporu Yayınladı
2020-11-12 14:26:33
İzlenme : 2138

İlçe Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Büro Amirliğince son bir hafta içerisinde yapılan çalışmalar kapsamında;
* İlçemizde daha önceden farklı tarihlerde meydana gelen 3 Evden Hırsızlık ve 1 Bisiklet Hırsızlığı olayları ile ilgili toplam 6 şüpheli tespit edilmiş, 3 şüpheli yakalanmış, diğer 3 şüphelinin ilçemiz dışında bulunmaları nedeni ile yakalama çalışmaları devam etmektedir.
* İlçemizde faaliyet gösteren toplam 22 kahvehanede yapılan kontrolde; 2 (iki) kahvehanede 23 (yirmi üç) şahsın iskambil kâğıtları ile oyun oynadığı ve sosyal mesafe kuralını ihlal ettikleri tespit edilmiş, oyun oynayan 23 (yirmi üç) şahıs ile 2 (iki) işyeri sahibine 1593 sayılı Hıfzıssıhha Kanununun 282. Maddesi gereğince toplam 27.000 TL idari para cezası uygulanmıştır.
* Aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmada Resmi Belgede Sahtecilik ve Dolandırıcılık suçlarından hakkında kesinleşmiş 9 yıl 1 ay 10 gün, Uyuşturucu Madde Ticareti suçundan hakkında kesinleşmiş 4 yıl 2 ay, Vergi Kanununa Muhalefet suçundan hakkında kesinleşmiş 3 yıl 4 ay hapis cezası bulunan 3 (üç) şahıs yakalanarak cezaevine teslim edilmiştir.
* 2019 yılında ilçemizde bulunan bir bankaya ait ATMde meydana gelen Hırsızlık olayı ile ilgili olarak kapsamlı araştırmalar neticesinde 11.11.2020 tarihinde olayın 1 (bir) şüphelisi yakalanmıştır.
* 11.11.2020 tarihinde ihbar üzerine bir ikamette yapılan aramada 7 adet eski tarihlere ait madeni para ele geçirilmiş, olayın 1 şüphelisi yakalanmış, 2863 SKM suçundan adli işlem başlatılmıştır.

Suç ve suçlularla etkin mücadelemiz devam edecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 15260

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Av. KÖKSAL FİLORİNALI KARARI OLUMSUZ BULDU
Av. KÖKSAL FİLORİNALI KARARI OLUMSUZ BULDU
HALİL ERCAN MASRAFTAN KAÇMIYOR, BİL ÖĞRENCİLERİ YARARLANIYOR
HALİL ERCAN MASRAFTAN KAÇMIYOR, BİL ÖĞRENCİLERİ YARARLANIYOR