Kapat !
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR

EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR

.

EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
2022-03-19 08:20:46

Ereğligenelinde yapılan kapsamlı çalışmalar neticesinde;
📌İlçemizde aranan şahıslardan ‘Hırsızlık suçundan aranması bulunan S.P isimli şahıs, ‘Silahla Tehdit ve ‘Hırsızlık suçlarından aranması bulunan S.K isimli şahıs, ‘Kamu Kurum ve Kuruluşlarını ve Tüzel Kişilikleri Araç Olarak Kullanmak Suretiyle Dolandırıcılık suçundan aranması bulunan B.A isimli şahıs, ‘Kasten Yaralama ve ‘Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma suçlarından 2 farklı aranması bulunan M.S isimli şahıs, ‘Kasten Yaralama suçundan aranması bulunan Y.E isimli şahıs, ‘Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kabul Etmek veya Bulundurmak suçundan aranması bulunan T.D, ‘Uyuşturucu Madde Ekimi suçundan 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.S isimli şahıs, ‘Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma suçundan aranması bulunan H.K isimli şahıs, ‘Suç Eşyasının Satın Alınması veya Kabul Edilmesi‘ suçundan aranması bulunan S.A isimli şahıs, ‘Uyuşturucu Madde Kullanmak sucundan 8 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.Y isimli şahıs, , farklı suçlardan da aranması bulunan toplam 10 şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.
📌02.03.2022 günü saat 21:50 sıralarında bir şehir içi minibüsün çalındığı ihbarı üzerine yapılan çalışmalarda şehir içi minibüs Cinler Mahallesinde terk edilmiş halde bulunmuş, olayı gören vatandaşların verdiği eşkale göre yapılan araştırmalarda şüpheli şahıs yakalanarak gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌Ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda alınan bilgiler doğrultusunda 05.03.2022 günü saat 23:50 sıralarında Şinasi Mahallesinde bir adreste yapılan aramada 3 adet ruhsatı bulunmayan tabanca,1 adet oto teybi,1 adet tablet, 1 adet cep telefonu, 1 adet laptop ele geçirilmiş, ayrıca adreste bulunan şahısların ikametlerinde yapılan aramada 4 adet sentetik ecza hap maddesi ve 5 gr metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, adreste bulunan 3 şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌11.03.2022 günü saat 02:00 sıralarında ekiplerimizin Adana-Konya yolu üzerinde yapmış oldukları uygulamada şüphe üzerine durdurulan bir araç içerisinde 1 adet ruhsatı bulunmayan tabanca ele geçirilmiş, araçta bulunan Y.S isimli şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌11.03.2022 günü İzmir ilinde evden hırsızlık olayına karıştığı ve otobüsle seyahat ettiği bilgisi alınan bir şahıs Konya-Adana çevreyolu üzerinde durdurulan bir otobüsün içinde başkasına ait olan kimlik kartını kullanan B.Ç isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.
📌13.03.2022 günü saat 01:00 sıralarında ekiplerimizce intikal edilen bir olayda olay taraflarının evlerinde yapılan aramada 2 adet ruhsatı bulunmayan tabanca ele geçirilmiş, gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌14.03.2022 günü saat 23:45 sıralarında ekiplerimizin Cahı Mahallesi Cahı Caddesi üzerinde yapmış olduğu uygulamada durumundan şüphelenerek durdurulan araç içerinde bulunan şahısların yapılan üst aramasında bir adet ruhsatı bulunmayan tabanca ele geçirilmiş ve S.B isimli şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌14.03.2020 günü saat 23:30 sıralarında Eti Mahallesi 15 Temmuz Şehitleri Caddesi üzerinde ekiplerimizin bekleme yapan 3 şahıs olduğu görmesi üzerine şahısların yapılan üst kontrollerinde bir adet ruhsatı bulunmayan tabanca,1 adet sustalı bıçak ve tahta sopa ele geçirilmiş, yanında durdukları aracın kendilerine ait olduğu ve araçta yapılan kontrollerde 1 adet ruhsatsız tabanca ve 1 kutu tabancaya ait fişek ele geçirilmiş, S.E, S.K ve Ö.A.S isimli şahıslara gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌15.03.2022 günü saat 20:30 sıralarında Hacı Mustafa Mahallesinde kavga olayına intikal eden ekiplerimizce olay taraflarından olayda kullanılmadan 1 adet ruhsatı bulunmayan av tüfeği ele geçirilmiş, U.C.E isimli şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌16.03.2022 günü saat 02:30 sıralarında Mimar Sinan Mahallesi Şehit Murat Akutay Caddesi üzerinde ekiplerimizin durumundan şüphelenilerek durdurmuş olduğu araç içerisinde 14 adet sentetik ecza hap maddesi ele geçirilmiş, araçta bulunan 2 şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌17.03.2022 günü ekiplerimizce durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araç içerisinde 21 gr esrar maddesi ele geçirilmiş, araçta bulunan 2 şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌12.03.2022 günü Ereğli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizin sokak satıcılarına, kullanıcılarına, uyuşturucu madde nakleden ve ticaretini yapan şahıs ve gruplara yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında; 5 şahıs yakalanmış, şahısların araç ve ikamet adreslerinde yapılan aramalarda 5.04 gr metamfetamin maddesi, 1.01 gr esrar maddesi, 17 adet sentetik ecza hap maddesi, 2 adet hassas terazi ele geçirilmiş, emniyetteki işlemlerinden sonra 16.03.2022 günü çıkarıldıkları mahkemece 3 şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.
📌16.03.2022 günü Ereğli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizin sokak satıcılarına, kullanıcılarına, uyuşturucu madde nakleden ve ticaretini yapan şahıs ve gruplara yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında; ilçemize uyuşturucu madde getireceği bilgisi alınan bir araç ilçemiz girişinde durdurulmuş, araçta yapılan aramada 6.07 gr kokain maddesi ve 0.93 gr metamfetamin maddesi ele geçirilmiş ve araçta bulunan 2 şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌16.03.2022 günü Ereğli Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizin sokak satıcılarına, kullanıcılarına, uyuşturucu madde nakleden ve ticaretini yapan şahıs ve gruplara yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında; ilçemize uyuşturucu madde getireceği bilgisi alınan bir araç ilçemiz girişinde durdurulmuş, araçta yapılan aramada 122 adet sentetik ecza hap maddesi ve 6.02 gr metamfetamin maddesi ele geçirilmiş ve araçta bulunan 1 şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌Ereğli Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce 12.03.2022 günü bir iş yerinde yapılan aramada toplam 788 paket gümrük kaçağı sigara ve 2400 gr gümrük kaçağı çay ele geçirilerek el konulmuş, iş yeri sahibine gerekli işlemleri yapılmıştır.
📌Ereğli Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğimizce yapılan çalışmalar neticesinde Talatpaşa Mahallesinde bir adreste bitcoin madenciliği yapıldığı tespiti üzerine yapılan operasyonda ‘18 adet bitcoin mining amacıyla kullanılan ekran kartı, 21 adet ana kart ile ekran kartı arasında bağlantıyı sağlayan cihaz,3 adet ana kart ve 2 adet güç kaynağı ele geçirilmiş ve el konulmuş ayrıca adreste kaçak elektrik kullanıldığı tespit edilmiş ve adreste bulunan 2 şahısa gerekli işlemleri yapılmıştır.

EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR
EREĞLİ EMNİYETİ GÖZ AÇTIRMIYOR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 15188

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…