EREĞLİ BELEDİYESİ KURA ÇEKİMİ YAPTI

EREĞLİ BELEDİYESİ KURA ÇEKİMİ YAPTI

Ereğli Belediyesi, Kurban Satış Yerleri için Kura Çekimini Gerçekleştirdi

EREĞLİ BELEDİYESİ KURA ÇEKİMİ YAPTI
2024-06-11 15:01:55

Ereğli Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde Toros Mahallesinde kurban satışı için belirlenen yerlerin dağıtımını adil bir şekilde olması amacıyla kura çekimini gerçekleştirdi. Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen kura çekimine yer talep eden tüm hayvancılıkla uğraşan vatandaşlar yerini alarak kura çekimine katıldı.

Ereğli Belediyesi'nin bu adımı, kurban bayramı öncesinde şeffaf bir şekilde hizmet sunma ve toplumun ihtiyaçlarını karşılama çabalarını bir kez daha gösteriyor.

Kura çekimi ile ilgi Ereğli Belediye Başkanı Umut Akpınar: Kurban satışı ve kesimi yapılacak alanda gerekli önemleri alarak düzenlemelerini tamamladık. Toros Mahallemizdeki kurban satış yeri olarak belirlediğimiz alanda satış yapacak olanların kura yöntemiyle adil bir şekilde yerlerini belirledik. Belediye olarak hem kurban satışı yapacak hem de kurbanlık alacak hemşehrilerimizin alışverişlerini düzenli ve sağlıklı bir alanda yapmalarına olanak sağlamanın rahatlığını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm hemşehrilerimize hayırlı alışverişler diliyorum şeklinde konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 43048

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor