intro

Kapat !
EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN OPRUKÇU 15 TEMMUZ MESAJI YAYINLADI

EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN OPRUKÇU 15 TEMMUZ MESAJI YAYINLADI

Başkan Oprukçu’dan 15 Temmuz Mesajı

EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN OPRUKÇU 15 TEMMUZ MESAJI YAYINLADI
2022-07-14 14:15:05

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Oprukçu mesajında: 15 Temmuz, milletimizin egemenliğine ve iradesine karşı planlanan hain bir darbe girişimidir. O gece aziz milletimiz silahsız ve can siperane bir şekilde sokağa fırlamış hainlerin silahlarına, tanklarına, toplarına duvar olmuşlardır. Türk Milletinin konu vatan olduğunda geçmişte olduğu gibi ölümden kaçmayarak düşmana karşı koyacağını o gece tüm dünya bir kez daha görmüştür. Ecdadımız kanlarıyla, canlarıyla kazandıkları bu vatanı bize miras bırakmıştır, bizlerin ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin bu mirası kıyamete kadar koruyacağına inancımız tamdır. Hiçbir güç Türk Milletinin vatan aşkının önünde duramaz, gelecekte de duramayacaktır. Bizim gücümüz iman gücüyle yoğrulmuştur ve hiçbir zaman sarsılmayacaktır. Bizim için söz konusu vatansa gerisi teferruattır ifadelerine yer verdi.
15 TEMMUZU UNUTMAYACAK, UNUTTURMAYACAĞIZ
Başkan Oprukçu: 15 Temmuzu unutmayacak, unutturmayacağız. Allah, milletimize böyle acıları bir daha yaşatmasın. O gece milletimiz destansı zaferlerine yenisini eklemiştir. Bu zafer vatanımıza göz diken tüm düşmanlara ve hainlere bir gözdağıdır. O kara gece, Kurtuluş Savaşımızda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve ecdadımızın gösterdikleri mücadele yüzyıllar geçse aynı şekilde vuku bulacağının apaçık göstergesi olmuştur. Asker kisvesine bürünmüş, kendi milletine silah sıkan hainlere karşı iradesini ve egemenliğini koruyan milletimizle her zaman gurur duyuyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi minnetle, rahmetle ve hürmetle anıyorum. Milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlu olsun dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 70191

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
MÜNİF İZBUDAK ERSİDER BAŞKANI OLDU
MÜNİF İZBUDAK ERSİDER BAŞKANI OLDU
DSİ’NİN EREĞLİ’YE MODERN SULAMA ATAĞI DEVAM EDİYOR...
DSİ’NİN EREĞLİ’YE MODERN SULAMA ATAĞI DEVAM EDİYOR...