EREĞLİ ARABULUCULUK AÇILDI

EREĞLİ ARABULUCULUK AÇILDI

Av. Sevim Atalay, Av. Mehmet Uğur Aktürk, Av. Bilal Soylu, Av. Fatma Üstündağ ve Av. Tevfik Fikret İvgen’den oluşun hukukçular Ereğli Arabuluculuk Tahkim-Uyuşmaçlık Çözüm Merkezi bürosunda uzlaştıracak

EREĞLİ ARABULUCULUK AÇILDI
2021-07-03 07:22:08

Ereğli Arabuluculuk Ofisi hizmete açıldı. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ve Konya Baro Başkanı Av. Mustafa Aladağın açılışını gerçekleştirdiği Ereğli Arabuluculuk bürosu açılışına iş dünyası, siyaset ve STK temsilcilerini katıldı.
Av. Sevim Atalay, Av. Mehmet Uğur Aktürk, Av. Bilal Soylu, Av. Fatma Üstündağ ve Av. Tevfik Fikret İvgen tarafından kurulan Ereğli Arabuluculuk Ofisinin açılışında konuşan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Geç gelen adalet, adalet değildir. Tarafların içinde bulundukları hukuki uyuşmazlığı tarafsız bir üçüncü kişi yardımı ile mahkemeye gitmeden ya da mahkemenin yönlendirmesiyle çözmelerine vesile olacak bu oluşumun ve bu ofisin hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Konya Baro Başkanı Av. Mustafa Aladağ ise, baro yönetimi olarak arabuluculuğu desteklediklerini ifade ederek, İnsanların kendi çözümlerine kendilerinin ulaşması insanlığın da yararına olacaktır. Bunun yanında avukat ile müvekkil arasında yaşanan sorunların da arabuluculuk yöntemi ile mahkemeye taşınmadan disiplin soruşturmasına konu edilmeden çözüme kavuşacağını inanıyoruz. Bu ofisin Meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum şeklinde konuştu.
Ereğli Arabuluculuk Ofisi avukatları, açılışa katılarak kendilerine destek veren herkese teşekkür ettiler

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 13314

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
ARCİ BURGER EREĞLİ’YE HAYIRLI OLSUN..
ARCİ BURGER EREĞLİ’YE HAYIRLI OLSUN..
Başkan Altay Konya’da Örnek Bir Uygulamayı Daha Başlattı
Başkan Altay Konya’da Örnek Bir Uygulamayı Daha Başlattı