Enerya, dijital uygulamalarıyla sektöre yeni bir soluk getiriyor

Enerya, dijital uygulamalarıyla sektöre yeni bir soluk getiriyor

.

Enerya, dijital uygulamalarıyla sektöre yeni bir soluk getiriyor
2021-08-23 21:26:26

Dijital yatırımlarını her geçen gün artırarak tüketicilere tam kapsamlı hizmet sağlayan Enerya Enerji, abonelerin işlemlerini hızlı ve konforlu yapması için hayata geçirdiği online kanalları ile dikkat çekiyor. 2019dan bugüne kadar online işlemlerde 234 bini aşkın başvuru alınıp tamamlanırken, en çok başvuru yapılan il ise Konya oldu. Bu süreçte müşteri memnuniyet oranı ise %80in üzerine çıktı.

Türkiyenin en yaygın 2nci doğalgaz dağıtım şirketi Enerya Enerji, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam ederken, hizmet kalitesini her geçen gün artırmak için çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Özellikle pandemi döneminde halk sağlığını ön plana alarak, Müşteri Hizmetleri Ofisine gitmeye ihtiyaç duymadan, dilediğiniz yerden işlemlerinizi yapmaya olanak sağlayan Enerya Enerji, bu sayede kullanıcılara konforlu ve hızlı hizmet sunuyor. WhatsApp İletişim Hattı, www.enerya.com.trve web chat kanalları üzerinden işlemler kesintisiz sürdürülüyor.

Online işlemlerin daha yaygın ve yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandığı 2019 yılından bu yana online işlemlerde 234.843 başvuru alınırken, online kanalları en çok tercih eden il Konya oldu. Online kanallardan gerçekleştirilen işlemlerin %35i Konyadan yapılırken, ikinci sırada Denizli yer aldı. Denizlide işlemlerin %27si online kanallar üzerinden gerçekleştirildi. Hayata geçirilen dijital uygulamalar ile müşteri memnuniyeti ise %80in üzerine çıktı.

Çağrı Merkezinien çok tercih eden şehir Denizli olurken, Nevşehir aboneleri ise en çok Müşteri Hizmetleri Ofisini tercih etti.

444 8 429 numarası üzerinden WhatsApp İletişim Hattı uygulaması ile aboneler, hafta içi 08.00-19.00, hafta sonu 08.00-17.00 saatleri arasında birçok işlem yapabiliyor. Aboneler evrak istenen durumlarda bu belgeleri EneryaWhatsApp İletişim Hattı üzerinden kolayca iletebiliyor. 2021 Mayıs ayında devreye alınan WhatsApp İletişim Hattının en çok tercih edildiğiil Nevşehir olurken, 2. sırada Antalya yer alıyor.

İşlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmek isteyen Enerya aboneleri, www.enerya.com.tr adresi üzerinden de hızlı bir şekilde işlemlerini yapıyor. Online işlemler; abonelik, fatura, fesih ve talep sorgulama işlemleri olarak dört farklı kategoriden oluşuyor. Kullanıcılar abonelik işlemlerinde online bağlantı anlaşması, abonelik sözleşmesi, bina önünde doğal gaz hattı sorgulaması, sertifikalı firmaları sorgulama, proje ve randevu durumunu öğrenme, bilgi güncelleme gibi hizmetlerden faydalanabilirken; fatura işlemlerinde ise fatura görüntüleme, otomatik ödeme tarihi vererek son ödeme tarihini ayın 15ine erteleme hizmetlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Eneryanınhayata geçirdiği ‘Online Randevu Sistemi ile Enerya aboneleri randevu oluşturarak, Müşteri Hizmetlerindeki işlemlerini kolaylıkla, sıra beklemeden yapıyor. Ekim 2020 itibarıyla abonelerin kullanımına sunulan Online Randevu Sistemi aboneler tarafından sıkça tercih ediliyor Online Randevu Sisteminin en sık kullanıldığı il ise Denizli.

Web chat uygulaması sayesinde, müşteri temsilcileri ile hızlı bir şekilde görüşmeler gerçekleştirilirken, başvurulan konu detayları hakkında hızlı aksiyonlar alınıyor. Abonelerin her türlü öneri, istek ve şikâyetlerini ilettiği web chat uygulaması en çok abonelik bilgi talebi için tercih ediliyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 90354

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor