EN KALİTELİ FİDAN EREĞLİ’DE YETİŞİR

EN KALİTELİ FİDAN EREĞLİ’DE YETİŞİR

Demirbaş Fidancılık Peyzaj sahibi Ufuk Demirbaş sebebini açıkladı.

EN KALİTELİ FİDAN EREĞLİ’DE YETİŞİR
2021-01-06 14:00:10

Ereğlide Demirbaş Fidancılık Peyzaj markası ile hizmet veren Ufuk Demirbaş, en kaliteli fidanın Ereğlide yetiştiğini iddia etti.

Fidan yetiştirme konusunda uzman olduğunu söyleyen Demirbaş, Bizler yöresel olarak fidanların içinde büyüdük. Her bölgenin kendine özgü bilgi birikimleri vardır. Kimisi arpadan, buğdaydan, pancardan iyi anlar kimisi de fidandan. Yöresel olarak Kakçı diye tabir edilen, yani elma, armut, kiraz ve saymakla bitiremeyeceğimiz onlarca fidanın bol yetiştiği bir bölgede doğmuş olmamız, bizi fidancı yaptı. Biz fidanı hazır almayız, çekirdekten yetiştiririz. Çünkü bu işin içinde yoğrulduk dedi.

- En iyi fidan Ereğlide yetişir -
Fidanların bölgelere göre farklılıklar gösterebileceğini söyleyen Ufuk Demirbaş, en iyi fidanın Ereğlide yetiştiğini söyledi.
Demirbaş Fidancılık ve Peyzaj işletmesi sorumlusu Ufuk Demirbaş canlı yayında bunu şöyle açıkladı.

Biz fidancılar olarak organik yapıya çok dikkat ederiz. Kök güçlendirme çalışması ve haşerelere karşı ilaçlama yaparız. Artı bir çok bölgede suni oluşturulan solucan zaten bizim bölgemizde doğal olarak var. Eksi 28-30 dereceye dayanıklı, topraktan çıktıktan sonra bir hafta dayanabilecek fidanlarımız var. 1800 rakımla yerlerde bile dayanabilecek fidanlar yetiştiriyoruz dedi.

- Geçtiğimiz yıl bizi yanıltmadı -
Demirbaş, Fidan satışı noktasında marka olmanın verdiği cesaretle her tür fidanı bulundurduk. Geçen yıl sattığımız fidanlar bunun bir göstergesi olarak bize yansıdı. Kaliteli fidan almak isteyenler gösterdiğimiz hassasiyeti biliyor ve tercih sebebi oluyoruz. Sadece fidanı satmakla kalmıyor bakımı konusunda da bilgi sahibi olmamız da halkımız tarafından bilinen bir yanımız. Apartman, işyeri çevrelerine uyguladığımız peyzaj çalışmalarımız referanslarımız oldu. Peyzaj konusunda da uzun bir yol aldık. Hedefimiz bu sezon daha güzel işlere imza atmak. Halkımız bize. biz halkımıza güveniyoruz, bunu başaracağımıza inanıyoruz dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 80558

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Ereğli’de Makas atan TIR, bariyerleri çarptı
Ereğli’de Makas atan TIR, bariyerleri çarptı
Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Kırkgöz, Değişim için geliyoruz
Ziraat Yüksek Mühendisi Burak Kırkgöz, Değişim için geliyoruz