EMNİYET MÜDÜRÜ İSA BÜLENT KAYA’YI ANKARA’DA BULDUK

EMNİYET MÜDÜRÜ İSA BÜLENT KAYA’YI ANKARA’DA BULDUK

.

EMNİYET MÜDÜRÜ İSA BÜLENT KAYA’YI ANKARA’DA BULDUK
2020-06-11 09:01:59

Bayburt il emniyet müdürlüğünden sonra adresini aradığımız sayın İsa Bülent Kaya beyin emniyet genel müdürlüyü teftiş kurulunda bulunduğunu öğrendik ve memnun olduk.
Aranan bürokrat olmak, herkese nasip olan bir olgu değildir? Adresini aradığımız sayın İsa Bülent Kaya Ereğli'ye atanmadan önce Sivas ilindeydi.
TRT genel müdürlüğünce Ankara'da düzenlenen bir yurt haberleri muhabirlerinin toplantısında Sivas muhabiri olan arkadaşımız sayın Sirer Boğan bir ara yanıma geldi. Kendisini tanıttıktan sonra, "sizin Ereğli'ye çok değerli bir emniyet müdürü atandı' dedikten sonra bu müdürün hiç kimsenin şöyle veya böyle telkinine itibar etmeyen dürüst, mesleğinin onurunu koruyan, meslektaşlarını seven birisi olduğunu söyledi. Bende Ereğli'ye dönünce emniyet müdürlüğüne gittim, tanıştık, sohbet ettik bazı konularda bilgilendirdim...
Gelişen zaman içinde arkadaşımız sayın Sirer Doğan beyin anlattık­larının ne kadar gerçek olduğunu gördük ve yaşadık.
Emniyet müdürü sayın Kaya Ereğli'de kaldığı zaman içinde halkı rahatsız edecek hiç bir olayın oluşmaması için özen gösterirken adli ve idari amirleri ile de sıkı ilişkiler içinde bulundu.
Zaman Zaman yaptığımız sohbetler sırasında,"eli silahlı değil de eli kitaplı gençler yetiştirmak zorundayız." derdi. Bu türlü duygu ve düşüncelerle emniyet müdürlüğünde güzel bir kütüphane oluşturmuştu.
Sayın Kaya terfien Konya emniyet müdür yardımcılığına atandığı zaman oldukça görkemli bir veda yemeği düzenlendi. Duygusal içerikli konuşmaları ile Ereğli'ye veda ederken Ereğli'yi ve özellikle Salih Özkaynak beyi unutmayacağını söyledi.
Ararken Ankara'da bulduğumuz sayın İsa Bülent Kaya, gazetemiz mensuplarından Salih Özkaynak ile görülüyor.
Hasan Can

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 76029

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı