Emekli Öğretmen Recep Baş, Kitap Okuyun Dedi

Emekli Öğretmen Recep Baş, Kitap Okuyun Dedi

..

Emekli Öğretmen Recep Baş, Kitap Okuyun Dedi
2020-07-03 11:24:57

Emekli olduktan sonra Ereğli'de yaşamaya devam eden ve bulduğu her fırsatta öğrencileri okumaya yönlendiren emekli öğretmen Recep Baş, yaz tatiline giren öğrencileri tatili güzel geçirmeleri için okumaya davet etti. Kitap okumanın bir ders gibi algılanmaması gerektiğini kaydeden Baş, kitap okumanın insanın ufkunu açtığını, hayal gücünü genişlettiğini ve toplum içerisindeki statüsünün yükselmesine etki ettiğini söyledi.
Öğrenciler için pandemi ile sıkıntılı geçen bir yılın sona erdiğini ve tatilin başladığını dile getiren Baş, Öğrencilerimizin önlerinde yaklaşık üç ay sürecek bir tatil var. Elbette ki herkes bu tatilde ne yapacağını kendi şartlarına göre planlamışdır. En önemlisi ise bu kadar yorulan öğrencilerin dinlenmeyi hak etmeleri ve bu tatilde yeterince dinlenmeleri olacak. Ama bu dinlenmeleri okumayı yazmayı unutacak kadar boşa geçmemesi gerekir dedi. (Bahri Can)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 33310

Kullanıcı Adı

  • Tc fikri mestan
    3 Temmuz 2020 Cuma

    Teşekkür ederim öğretmenim.


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Temizlik, kırtasiye, mefruşat ve toner satın alınacak
Temizlik, kırtasiye, mefruşat ve toner satın alınacak
HDP’NİN KAPATILMASI İSTEMİYLE  İLGİLİ İDDİANAMEYE  AYM’DEN KABUL
HDP’NİN KAPATILMASI İSTEMİYLE İLGİLİ İDDİANAMEYE AYM’DEN KABUL