DİYANET VAKIF-SEN EREĞLİ TEMSİLCİSİ TALHA GÖKBUDAK’TAN AÇIKLAMA

DİYANET VAKIF-SEN EREĞLİ TEMSİLCİSİ TALHA GÖKBUDAK'TAN AÇIKLAMA

.

DİYANET VAKIF-SEN EREĞLİ TEMSİLCİSİ TALHA GÖKBUDAK’TAN AÇIKLAMA
2020-06-22 18:25:36

Ereğli İlçe Müftülüğümüz, toplumu din konusunda aydınlatmak için Diyanet İşleri Başkanlığımızın emirleri doğrultusunda hizmet etmektedir.
Hizmette öne çıkmamız gerekirken, çalışanlarımızın birbiriyle uğraşır bir görüntü vermesi Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak bizleri derinden üzmektedir.
Din Görevlilerimiz, Kuran Kursu Öğreticilerimiz ve daire personelimiz olarak bütün Ereğli İlçe Müftülüğümüz, halkımıza yüce Din İslamı anlatmak ve öğretmek için gayret içerisindedir.
Son zamanlarda şirin ilçemiz Ereğilimizde arzu etmediğimiz gelişmeler yaşanmaktadır.
Temennimiz milletimize hizmeti ön plana çıkararak en kısa sürede normale dönülmesidir.
Türk Diyanet Vakıf-Sen Ereğli Temsilciliği olarak, Müftülük Şube Müdürü ve Müftülük Şefinin tayinleri ile ilgili, soruşturma sonuçlana kadar işlem yapılmaması gerektiğini düşünmekteyiz. Yapılan soruşturmanın geciktirilmeden sonuçlanması da ilçemiz açısından önemlidir.
Ereğli halkımız, ilçemize hizmet eden bütün kamu çalışanlarını, özellikle de Diyanet çalışanlarını bağrına basmıştır. Birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin temsilcisi ve örnekliği olan Ereğli Müftülüğümüz bu güzelliklerle anılmalıdır.
Bunun içindir ki, Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak; doğrunun ve güzelin yanında, yanlışlığın, hukuksuzluğun ve adaletsizliğin karşısında bir anlayışla üzerimize düşeni dün olduğu gibi bugün de yarın da yapmaya devam edeceğiz. Süreci yakından takip etmekteyiz. Şuna inanıyoruz ki, adalet her zaman tecelli eder.
Çalışanlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Talha Gökbudak
Türk Diyanet Vakıf-Sen Ereğli İlçe Temsilcisi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 71935

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
VEYSEL GÖNÜLAL: CHP CAMİASININ VE AİLESİNİN BAŞI SAĞOLSUN
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı
Asel Uçak Sordu Başkan Mehmet Bakkal Yanıtladı