CHP’DEN DEMOKRAT PARTİYE ZİYARET

CHP’DEN DEMOKRAT PARTİYE ZİYARET

.

CHP’DEN DEMOKRAT PARTİYE ZİYARET
2021-02-11 17:13:31

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal, parti yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Demokrat Parti Ereğli İlçe Başkanı Ali Fihil Terziyi ziyaret ettiler. Ziyarette, Türkiyenin ekonomi gündemi ele alındı.

Ziyarette, Türkiyenin gerçek gündeminin sanal gündemlerle, yapay ve uçuk kaçık söylemlerle saptırıldığını söyleyen Demokrat Parti Ereğli İlçe Başkanı Ali Fihil Terzi, İktidar, Türkiyenin gerçek gündemini, kendi uydurdukları gündemlerle kapatıyor. Son olarak, ekonomik gündem de uzay yolculuğu gibi uçuk bir gündemle kapatılmaya çalışılıyor dedi.

Yerel gündeme de değinen Demokrat Parti Ereğli İlçe Başkanı Ali Fihil Terzi, Ereğlide sanayi çok zayıf. Ereğli ekonomisini yürüten temel sektörler, tarım, hayvancılık ve inşaat sektörü. Yerel yönetimlerin, Ereğlide güçlü olan sektörleri büyütmeye yönelik projeler üretmeli dedi.

CHP Ereğli İlçe Başkanı Veysel Gönülal ise, ziyarette yaptığı açıklamada, hükümetin gündem saptırmasını gündemine aldı. Hükümetin, ülkedeki gerçek gündem olan işsizliği, yoksulluğu, kendi kendilerine gündem yaratarak örtmeye çalıştığını söyleyen Gönülal, Türkiye, büyük bir ekonomik bunalımda ancak koltuğunu kaybetmek istemeye iktidar bu alanda hiçbir çalışma yapmadığı gibi, yapay gündemlerle, sorunları ısrarla görmezden geliyor dedi.

-Biz Şeffaflık İstiyoruz-

Ziyarette, belediye ile ilgili olarak önergelerine de yer veren CHP İlçe Başkanı Gönülal, Biz, belediyede şeffaflık istiyoruz. Büyükşehir Yasası ile zaten büyük kısmı Konyaya aktarılmış bir bütçemiz var. Ereğli Belediyesinin elinde kalan bütçenin de boş yerlere değil, hizmetlere harcanmasını istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Ereğlide 24 bin vatandaşın meclis üyelerimize verdiği yetki ile bunu sorguluyoruz. Biz Belediye Başkanına ya da partisine düşman değiliz. Sadece, şeffaf olunmasını, Ereğlinin kaynaklarının çarçur edilmemesini istiyoruz dedi.

CHP’DEN DEMOKRAT PARTİYE ZİYARET

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 58539

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor