CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal: Bilgilenmek halkın hakkı

CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal: Bilgilenmek halkın hakkı

Ereğli Devlet hastanesinde Usulsüzlük...

CHP İlçe Başkanı Veysel Gönülal: Bilgilenmek halkın hakkı
2021-05-01 21:54:28

Devlet malzeme ofisinden alınan eldivenler EREĞLİ devlet hastanesi deposundan 10.000 kutu 1.000.000 adet eldiven usulsüz bir şekilde bir firmaya verilmiştir. Bu firma eldivenlerinin satışı esnasında yakalanmış ve bu eldivenleri EREĞLİ devlet hastanesinden aldığı ifadelerini kullanmıştır. Konunun muhataplarına kamuoyu bilgilendirmesi talep etmemize rağmen hiç bir açıklama yapılmamıştır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak yolsuzlukların ve usulsüzlüklerin karşısında yılmadan durmaya KARARLIYIZ.

Adli süreç neden geç başlatıldı. Bu olay kapatılmaya mı çalışıldı?

Yoksa kutusu 30 TL olan ucuz eldivenlerle mi değiştirecektiniz?

Bu konuyla ilgili 850.000 bin TL kamu zararı olduğu müfettişler tarafından tespit edilmiştir. Müdürlük tarafından başlatılan soruşturma sonucu idari amirler görevden uzaklaştırıldı ama sonuç belli değil.

Şehrimizin her köşesinde konuşulan bu konuyla ilgili konunun muhataplarından soruşturmayla ilgilli ivedilikle kamuoyu bilgilendirmesi istiyoruz..

Cumhuriyet Halk Partisi

Konya Ereğli ilçe Başkanı

Veysel Gönülal

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 92374

Kullanıcı Adı

  • Yusuf hoplamaz
    5 Mayıs 2021 Çarşamba

    Yalansız haber, doğru haberci ve dürüst siyasetçi olmak bu kadar mı zor? haber yapacağız diye bazı kişiler patronlarına yalakalık, muhalefet olacağız diye tasmasının ipi başkasının elinde olanlara sesleniyorum. şu ramazan ayı içerisinde; sanki hastanede çalışan depocu gibi adetine kadar yazmak, sanki ifade veren yada soruşturmayı yürüten müfettişmiş gibi maddi kaybı tespit etmek, konunun astarını bilmeden iftira atmak, konya il sağlık müdürü mehmet koç’un kamuya açıkladığı hiç bir haber yok iken varmış gibi lanse etmek. ortada hiç bir malzemenin satışının gerçekleşmediği veya satış karşılığında maddi gelir elde edilmediği hakkında yazılanların tamamen yalan haber olduğunu bir hastane çalışanı olarak konuya açıklama getirmek istedim. hastane müdürü, yardımcıları ve depo memurunun yıllardır ereğli devlet hastanesinde çalışanları olup devleti hiç bir şekilde zarara uğratacak işler yapmadığı ve tenezzül etmeyecek kadar alçak gönüllü, iyi bir milliyetçi, bazılarından daha iyi atatürkçüdü


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Ağıralioğlu’ndan KGC’ye ziyaret
Ağıralioğlu’ndan KGC’ye ziyaret
TKDK Konya İl Koordinatörlüğü yeni başvuru çağrı ilanına çıktı
TKDK Konya İl Koordinatörlüğü yeni başvuru çağrı ilanına çıktı