Kapat !
Camikebir Cumhur Dedi

Camikebir Cumhur Dedi

Camikebir Cumhur İttifakı İle Tek Yürek Oldu, Cumhur’un Mitingine Koştu...

Camikebir Cumhur Dedi
2024-03-19 14:46:45

Ereğli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özal Korkmaz, Alperen Ocakları İlçe Başkanı Suat Gözeller, Belediye Meclis Üyesi Adayları, STK Başkanları ile birlikte Camikebir Mahallesini ziyaret ettiler.

MEVZUSU EREĞLİ OLAN VARSA HEPSİNİ CUMHUR İTTİFAKI ADAYIMIZ HÜSEYİN BAŞKANIMIZIN YANINA DAVET EDİYORUM

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Demir: Fırsat bir kere ayağımıza gelmiş ve bunu değerlendirelim. Cumhur İttifakının altında birleşelim, Ereğliye gelecek bütün hizmetleri getirelim. Eğer böyle bir oluşum sağlanırsa inanıyorum ki Ereğli müthiş bir atağa kalkar. Mevzusu Ereğli olan varsa hepsini Cumhur İttifakı adayımız Hüseyin Başkanımızın yanına davet ediyorum şeklinde konuştu.

ALLAHIN İZNİYLE 31 MARTTA CUMHURUN ZAFERİYLE SAYIN HÜSEYİN OPRUKÇU BAŞKANIN NEZDİNDE EREĞLİDE ÇOK BÜYÜK BİR ZAFER YÜKSELTECEĞİZ VE BUNA İNANIYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Musa Yılmaz: Allahın izniyle 31 Martta Cumhurun zaferiyle Sayın Hüseyin Oprukçu Başkanın nezdinde Ereğlide çok büyük bir zafer yükselteceğiz ve buna inanıyoruz. Siz değerli Camikebir mahalle sakinlerini de bu zafere ortak olmaya çağırıyoruz. 31 Martta da sizlerin desteğiyle bu zaferle birlikte Ereğlide 5 yıl daha Hüseyin Başkanım hizmet edecek ne sizleri ne bizleri bu tecrübesiyle, ustalık dönemiyle mahcup etmeyecek buna inanın inandırın şeklinde konuştu.

ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL EREĞLİ TİPİ BELEDİYECİLİĞİN MİMARI OLACAK, HER GÜNÜNÜ HALK GÜNÜ GİBİ YAŞAYAN EREĞLİ SEVDALISI HÜSEYİN BAŞKAN İÇİN EREĞLİDE ÜÇ HİLALE EVET MÜHRÜ BASMAYA HAZIR MISINIZ?

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erol: Cumhur İttifakının birlikteliği devletin ve milletin bekasıdır. Bugün bu seçimlerde yalnızca Hüseyin Başkana verilen oylar değil, verdiğiniz her oy o kadar kıymetli ki Devlet Bahçeli Beyin ve Recep Tayyip Erdoğan Beyin elini o kadar güçlendirecek ki bugün bu seçimlere bu gözle bakmak gerekiyor. Önümüzdeki 5 yıl Ereğli tipi belediyeciliğin mimarı olacak, her gününü halk günü gibi yaşayan Ereğli sevdalısı Hüseyin Başkan için Ereğlide üç hilale evet mührü basmaya hazır mısınız? Biz her gün bu kalabalıklarla daha da güçlendiğimizi görüyoruz şeklinde konuştu.

KAPIMIZI, GÖNLÜMÜZÜ HEP AÇIK TUTTUK, GELEN HERKESE MERHABA DEDİK. EREĞLİMİZ İÇİN KUCAKLAYAMAYACAĞIMIZ İNSAN YOK

Başkan Oprukçu: Bu mübarek Ramazan akşamında sizlerle bir ve beraber olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Bugün 18 Mart bu vesileyle Çanakkale şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Anadolu'da Türk varlığının ebedi devamlılığı birlik ve beraberlikle yol yürümekten geçiyor. Daha önce geldiğimde Camikebir bana öylesine sahip çıktı, hizmetlerimizin devamı için yine sahip çıkacağınıza eminim. O kadar hizmet ettik ki, hizmet almayan mahallemiz kalmadı. Bu seçim Ereğli'nin geleceğinin seçimi, Ereğli'miz için başarmaya mecbur değil, mahkumuz. Ereğli'nin mukadderatının temin edileceği bu seçimde tesadüfe bırakmayacağınıza inanıyorum. Nefsimiz, şahsımız için Belediye Başkanlığını hiç istemedik. Kapımızı da gönlümüzü de hep açık tuttuk, gelen herkese de merhaba dedik. Ereğlimiz için kucaklayamayacağımız insan yok. Söz ağızdan çıkıncaya kadar sahibinin esiridir, ağızdan çıktıktan sonra da sahibi sözün esiridir. Söz aldım, söz veriyorum. Huzur şehri Vilayet Ereğliyi birlikte inşa edeceğiz. Ayırmadan, ayrıştırmadan Cumhur'un gücüyle hizmetlerimize devam edeceğiz. Allah'ın izniyle birlikte başaracağız şeklinde konuştu.

Camikebir Cumhur Dedi
Camikebir Cumhur Dedi
Camikebir Cumhur Dedi
Camikebir Cumhur Dedi
Camikebir Cumhur Dedi
Camikebir Cumhur Dedi

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 32342

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
YORUMSUZ
YORUMSUZ