Kapat !
BURASI SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLERİ DESTEKLİYOR

BURASI SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLERİ DESTEKLİYOR

BAŞKAN ALTAY: “ÇUMRA APA KAMP ALANI ÖĞRENCİLERİMİZİN SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLERİNİ DESTEKLEYEN ÖNEMLİ BİR MERKEZ OLDU”

BURASI SOSYAL VE SPORTİF FAALİYETLERİ DESTEKLİYOR
2023-11-16 20:14:51

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Çumradaki Apa Kamp Alanında incelemelerde bulundu. Başkan Altay, Apa Kamp Alanının Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi öğrencilerinin sosyal ve sportif faaliyetlerini destekleyen önemli bir merkez olduğu belirterek, Öğrencilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Onlar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz dedi.


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesinin Çumrada bulunan Apa Kamp Alanında incelemelerde bulundu.

Çumra Belediye Başkanı Recep Candanla birlikte yapılan incelemeler sırasında kamp alanının fiziki durumu, içerisinde bulunan tesisler ve spor alanları üzerinde detaylı bir değerlendirme yapan Başkan Altay, öğrencilerin konforunu ve eğitim olanaklarını en üst düzeye çıkardıklarını söyledi.

Başkan Altay, kamp alanının gençlere sunduğu imkanları artırarak, onların sosyal, kültürel ve sportif alanlarda daha donanımlı bireyler olmalarına katkı sağladığını ifade ederek şöyle devam etti:

Selçuk Üniversitemizle yaptığımız protokolle kullandığımız kamp alanı Bilgehane ve Lise Medeniyet Akademisi öğrencilerimizin sosyal ve sportif faaliyetlerini destekleyen önemli bir merkez oldu. 34 bin 500 metrekarelik alana sahip Çumra Apa Kamp Alanı sadece yaz aylarında değil, yıl boyunca etkin şekilde kullanılacak. Öğrencilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Onlar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.

Selçuk Üniversitesiyle yapılan iş birliğiyle; Çumra Apa Kamp Alanında, Konya Büyükşehir Belediyesi Lise Medeniyet Akademisi (LİMA) ve Bilgehane öğrencileri başta olmak üzere hafta sonları doğa kampları, aile kampları ve izcilik kampları gerçekleştiriliyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 23554

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…