Bu Yıl Tüm Gelirler Gazze’ye Gönderilecek

Bu Yıl Tüm Gelirler Gazze’ye Gönderilecek

Başkan Altay Tüm Sporseverleri Konya Yarı Maratonu Heyecanına Ortak Olmaya Davet Etti

Bu Yıl Tüm Gelirler Gazze’ye Gönderilecek
2024-05-20 13:22:46

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Uluslararası Konya Yarı Maratonu için geri sayıma geçildi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 26 Mayıs Pazar günü 21 kilometrelik Yarı Maraton, 10 Kilometre Koşusu ve Halk Koşusu olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleşecek organizasyona tüm sporseverleri davet etti. Başkan Altay, Kayıt ücretlerini bu yıl da SOBE, DOSD ve Karatay Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezine aktaracaktık fakat Gazzede yaşananlardan dolayı bu yıl tüm gelirlerimizi Gazzedeki kardeşlerimizin ihtiyacını gidermek için kullanacağız dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Spor Konya Projesi kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Uluslararası Konya Yarı Maratonu dolayısıyla Konyanın kalbi sporla atacak.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, büyük organizasyonlar ve spor altyapısıyla bir spor şehri haline gelen Konyada, 3. Uluslararası Konya Yarı Maratonu heyecanının 26 Mayıs Pazar günü yaşanacağını hatırlattı.

BAŞKAN ALTAY TÜM SPORSEVERLERİ DAVET ETTİ

Sağlıklı yaşamı ve sporu teşvik etmek amacıyla düzenledikleri spor etkinliğinde katılımcıların geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Konyanın tarihi ve kültürel güzelliklerini keşfetme fırsatı bulacağını kaydeden Başkan Altay, Kayıt ücretlerini bu yıl da SOBE, DOSD ve Karatay Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezine aktaracaktık fakat Gazzede yaşananlardan dolayı bu yıl tüm gelirlerimizi Gazzedeki kardeşlerimizin ihtiyacını gidermek için kullanacağız. Böylece tüm katılımcılar iyilik hareketinin bir parçası olacak. Ben, tüm sporseverleri Uluslararası Konya Yarı Maratonuna kayıt yaptırarak bu heyecana ortak olmaya davet ediyorum ifadelerini kullandı.

YARI MARATON VE 10 KM KOŞUSU MKM ÖNÜNDEN, HALK KOŞUSU KÜLTÜRPARKTAN BAŞLAYACAK

Spor Konya Projesi kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenecek organizasyon; 21 kilometrelik Yarı Maraton, 10 Kilometre Koşusu ve Halk Koşusu olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleşecek. Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi önünde saat 9:10da Yarı Maratona; 9:15te 10 Kilometre Koşusuna start verilecek. Halk Koşusu ise saat 13:30da Kültürpark önünden başlayacak.

KAYITLAR KONYAYARIMARATON.COMDA

Hareketin Merkezinde Ol ve Koşmak için Engel Yok sloganlarıyla aktif bir yaşam tarzının öneminin vurgulandığı Uluslararası Konya Yarı Maratonu kayıt formuna konyayarimaraton.com adresinden ulaşılabiliyor.

Bu Yıl Tüm Gelirler Gazze’ye Gönderilecek
Bu Yıl Tüm Gelirler Gazze’ye Gönderilecek

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 59135

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
MUHTAR ECEVİT TİLKİCİ’DEN ZOR SORU
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor
Konya Büyükşehir Kültür Gezileriyle Konya’yı Tanıtıyor