BİL KOLEJİ’NİN, OKULA KABUL VE BURSLULUK SINAVINA YOĞUN İLGİ

BİL KOLEJİ’NİN, OKULA KABUL VE BURSLULUK SINAVINA YOĞUN İLGİ

.

BİL KOLEJİ’NİN, OKULA KABUL VE BURSLULUK SINAVINA YOĞUN İLGİ
2022-01-10 00:48:13

Bil Koleji Genel Merkezi tarafından Türkiye de genel olarak ‘okula kabul ve bursluluk sınavı düzenlendi. Düzenlenen sınav Bil Koleji Ereğli şubesin de yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.
Bel Koleji Eğitim Kurumunda, ‘okula kabul ve bursluluk sınavı düzenlendi. Düzenlenen sınava Ereğlililer tarafından yoğun ilgi gösterilirken, sınava 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11inci sınıf öğrencileri katıldı.
Cumartesi ve Pazar günü iki oturum şeklinde gerçekleştirilen sınavda öğrencilerin heyecanı gözlerinden okunurken, velilerde öğrencilerin heyecanını dışarda kurum tarafından hazırlanan alanda bekleyerek yaşadı.
YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM
Okulda düzenlenen ve bu sene yoğun bir katılımın gerçekleştirildiği sınav için teşekkürlerini sunan Ereğli Bil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan, Gerçekleştirdiğimiz sınava bu sene farklı bir ilgi var. Bizler başardıkça velilerimizde bizleri takdir etmeye ve ilgi göstermeye devam ediyor. Bu sınavdaki yoğun ilgide bu başarının en büyük örneği. Bu durumdan dolayı çok mutluyuz. Ereğli de eğitimin parlayan yıldızıyız. Türkiye geneli başarılarımızla adımızdan söz ettiren bir kurumuz. Velilerimiz memnun. Emek veren tüm yönetici kadromuza ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Biz Ereğliye hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişimi noktasında da kurumumuzun yapması gereken her şeyin fazlasını yapacağından da herkesin emin olmasını isterim. Sınava giren tüm öğrencilerimizin beklentilerinin farkındayım ve umarım onlar için bir sonuç olur dedi.
BİL KOLEJİ ÇOK İYİ BİR EĞİTİM KURUMU
Sınava çocuklarını getiren ve Bil Kolejinin Ereğlinin en önemli eğitim kurumlarından biri olduğunu kaydeden öğrenci velileri de, gerçekleştirilen sınav için kuruma teşekkür ederek, Bil Kolejinin eğitime verdiği katkılardan dolayı da teşekkür ettiler.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 41274

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
“Başarıya Ailecek İnanmak Çok Önemlidir”
“Başarıya Ailecek İnanmak Çok Önemlidir”
Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz Öğrencilerle Buluştu
Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz Öğrencilerle Buluştu