BAŞKAN OPRUKÇU’YU ÜZEN OLAYLAR YAŞANIYOR

BAŞKAN OPRUKÇU’YU ÜZEN OLAYLAR YAŞANIYOR

Cumhur İttifakı’nda ‘yol yapımı’ çatlağı

BAŞKAN OPRUKÇU’YU ÜZEN OLAYLAR YAŞANIYOR
2021-08-28 09:36:50

Konyada Ereğli ilçesinin MHPli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu isim vermeden AKPli Konya Büyükşehir Belediyesini ilçedeki bazı mahallelerde yürüttüğü yol yapım çalışmaları üzerinden sert sözlerle eleştirdi.

Konya'nın Ereğli ilçesi Belkaya Mahalle Muhtar Mustafa Yardımcı, Belediye Meclis Üyesi Mahmut Altınkaya ve Belkaya Mahallesi'nden bir grup vatandaş MHP'li Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu'ya mahallelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

KİM ELİNDE NE VARSA ARDINA KOYMASIN

Burada açıklamalarda bulunan MHP'li Başkan Hüseyin Oprukçu, gece gündüz ilçeye hizmet ettiklerini belirtti.

İlçenin bir çok mahallesinde asfaltlama çalışmalarına devam ettiklerini belirten Oprukçu, Gece gündüz asfaltlamaya devam ediyoruz. Bir taraftan parke taşı döşüyoruz. Bunu hakikaten Ereğli'yi çok sevdiğimiz için yapıyoruz. Ereğli Belediyesi'nde de haksızlığa, hukuksuzluğa ahlaksızlığa meydan vermemek için çırpınıyoruz. Kim elinde ne varsa ardına koymasın, kim ne yapmak istiyorsa bugün yapsın yarına bırakmasın. Yarın Hak Telanın hesabının üstün geleceğini onun hesabının gerçekleşeceğinden adım gibi eminim. Allah kodum mu oturtur. Aklını başına alacak herkes dedi.

DÖVECEK ADAM ANASINDAN DOĞMADI

İsim vermeden AKP'li Konya Büyükşehir Belediyesi'nin ilçeye bağlı mahallelerde yürüttüğü yol yapım çalışmalarını da sert sözlerle eleştiren Oprukçu, şunları söyledi;

*Yaşadığımız günler ‘Hüseyin Oprukçu'yu hizmetten nasıl alıkoyarız' günleri. Ben başladığım sokağı bitiririm onu da yarım bırakmam. Birilerinin yaptığı gibi ‘bundan sonrası Ereğli Belediyesine ait' demem. Yaptığın yerlerde Ereğli Belediyesi'ne ait kardeşim.

*Madem ‘Ereğli Belediyesi'ne ait' diyecektin niye Ereğli Belediyesine ait sokağa girdin? Öyle bir dünya yok. Mesele ne? Mesele Ereğli belediye başkanının üstüne vatandaşı salma meselesi. Ne geçecek eline? Mesele üzüm yemek olmalı, bağcı dövmeye kalkmamalı kimse.

*Hüseyin Oprukçu dövülecek adam değil dövecek adam da anasından doğmadı. 80 öncesinde kurşunların önünden nasıl seke seke gelmişsek şimdi de seke seke istikbali kucaklarız.

AKP'Lİ BAŞKANIN PAYLAŞIMLARI MHP'LİLERİ KIZDIRMIŞTI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde AKP Konya Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, AKP'li Konya Büyükşehir Belediyesinin ilçede yaptığı yol çalışmalarını inceleyip sosyal medyadan paylaşmıştı.

Yönetimi MHP'de olan Ereğli Belediyesi'nin Meclis Üyesi Mehmet Yalçın Aydoğdu ve Ereğli Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Lütfi Tekeli, AKP'li Başkanın paylaşımlarına tepki göstererek, Konya Büyükşehir Türkiyenin birçok ilinde büyük olan ilçemiz Ereğli Belediyemizi hiç yok gibi görüntülemesi içler acısı. Büyükşehir gelsin o zaman Çayhan Mahallesine yarım bıraktığı parke yollarını tamamlasın ifadelerini kullanmıştı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 94961

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Sözleşmeli personel alım ilanı
Sözleşmeli personel alım ilanı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı
TOKİ’den 3 ilde arsa satışı