Kapat !
BAŞKAN HÜSEYİN OPRUKÇU MİMARLAR İÇİN YER TAHSİS ETTİ

BAŞKAN HÜSEYİN OPRUKÇU MİMARLAR İÇİN YER TAHSİS ETTİ

Nurgül Güçlü Mimarlar Odası Ereğli Temsilciliğine Yer Kazandırdı

BAŞKAN HÜSEYİN OPRUKÇU MİMARLAR İÇİN YER TAHSİS ETTİ
2024-01-16 15:32:13

Mimarlar Odası Ereğli Temsilciliği başkanı Nurgül Güçlü, Mimarlar Odasının yetersiz olduğunu, daha geniş bir yere ihtiyaçları olduğunu geçen hafta düzenlenen toplantıda üyelerine söylemişti.

Bu sorunu çözebilmek için bir arayış içerisinde olduğunu söyleyen Güçlü, çözümü Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçuda buldu.

Mimarların daha huzurlu çalışabilmeleri için fikirlerini beyan ettiği başkan Oprukçuda konuya duyarsız kalmayarak mimarların kanayan yarasına neşter vurdu.

Konu hakkında açıklama yapan Ereğli Mimarlar Odası Ereğli Temsilcisi Nurgül Güçlü yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Uzun yıllar hep birlikte uğraş verdiğimiz neticelenmesi için gayret sarf ettiğimiz, Mimarlar Odası Ereğli Temsilciliğimize kamusal kimliğini ve meslektaşlarımızın saygınlığını tekrardan kazandırmak adına adımlar attığımız ve bugün neticelendirdiğimiz yeni birimimizin protokolünü Ereğli Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Oprukçunun katkılarıyla imzalamış bulunmaktayız. İnanıyoruz ki bugün imza altına alınan birimimizde siz değerli meslektaşlarımızın katkılarıyla çok güzel ve örnek bir alan yaratacağız. Emeği geçen tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder camiamıza hayırlı olmasını tüm kalbimle dilerim

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 94552

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
NARNİA GÜNLÜKLERİ ASLAN, CADI VE DOLAP OYUNUNU SAHNELENDİ
YORUMSUZ
YORUMSUZ