Kapat !
BAŞKAN ALTAY 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

BAŞKAN ALTAY 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

BAŞKAN ALTAY 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

BAŞKAN ALTAY 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI
2023-10-19 14:42:26

Karatay, Meram, Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanları, Konya Muhtarlar Derneği Başkan Vekili ve muhtarlar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı ziyaret etti. Başkan Altay, tüm muhtarlara şehir için gösterdikleri gayret için teşekkür ederek, 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.


19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle muhtar derneklerinin başkanları Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altayı ziyaret etti.

Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Karatay Muhtarlar Derneği Başkanı Hacı Ali Eken, Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Taşdemir, Konya Muhtarlar Derneği Başkan Vekili Celalettin Doğan ve muhtarlarla görüşen Başkan Altay, 31 ilçede bulunan 1.154 mahalle muhtarıyla bir Konyanın yarınları için çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Altay, muhtarların şehir yönetiminde önemli bir rol üstlendiklerini belirterek, şunları kaydetti:

Konya Modeli Belediyecilik vizyonumuzla şehrimizi çok daha güçlü ve müreffeh yarınlara taşırken, muhtarlarımız da sahip oldukları deneyim ve çalışma azmi ile bizlere her zaman katkı sağlamaktadır. Muhtarlarımızı şehrimiz için gösterdikleri çaba dolayısıyla tebrik ediyorum. Büyük bir özveri ile çalışan tüm muhtarlarımıza yürekten teşekkür ediyor, vazifelerinde kolaylıklar diliyorum. Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü tebrik ediyorum.

Muhtar derneklerinin başkanları da kendilerine her zaman destek olan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altaya teşekkür etti.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 31172

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…