AMİL ACAR: İŞTE EKONOMİDE GELDİĞİMİZ NOKTA.

AMİL ACAR: İŞTE EKONOMİDE GELDİĞİMİZ NOKTA.

İYİ Parti Ereğli ilçe başkanı AMil Acar, ekonomide gelinen son noktayı açıkladı

AMİL ACAR: İŞTE EKONOMİDE GELDİĞİMİZ NOKTA.
2021-12-11 12:36:09

Memleketimizin girmiş olduğu ekonomik buhran her geçen gün daha da derinleşmektedir. Halkımızın alım gücü düşmüş, Üretici üretemez hale gelmiştir. Ekononomist olduğunu iddia edenler, 24 ünde yetki isteyip faizle, dolarla, şunla bunla nasıl uğraşılır diyenlerin ve inat yönetiminin Faizi ve dövizi nereden nereye getirdiğini hep birlikte endişe ve korku ile izliyoruz. Baskı ve inatla faiz indirimine gidilmesi dövizin artmasına, artan doviz kuruda her sektörde ciddi sorunlar yaşanmasına sebep olmuştur. Bir zamanlar " IMF bizden borç istedi. Verin dedim." diyenler, şimdiler de 15 Temmuz Darbesinin arkasında olduğunu iddia ettiklerini yatırım yapsın diye devlet töreni ve kırmızı halılarla karşılar oldular.

Ekonominin "Nas ve Bakara" sureleri ile düzeleceğini sananlar kendi konforlarından ödün vermeden acı faturayı halkımıza ödetmeye devam ediyorlar. "Faiz sonuç, enflasyon neticedir" anlayışı ülke ekonomisini yangın yerine çevirmiştir. Milli ve Yerli olduğunu her platformda dile getirenler üretimi bitirmiş ve dışarıdan döviz ödeyerek kendi üreteceğimiz ürünleri bile ithal etmeye başlamışlardır. Artık partili Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ülkemizi yöntemediği aşikar ortadadır. Erken değil; hemen seçim şart olmuştur.

Amil Acar

İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 35796

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
“Başarıya Ailecek İnanmak Çok Önemlidir”
“Başarıya Ailecek İnanmak Çok Önemlidir”
Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz Öğrencilerle Buluştu
Cumhuriyet Başsavcısı Zeynel Abidin Akkiraz Öğrencilerle Buluştu