AMİL ACAR: “BİZİM GÖRDÜKLERİMİZİ AKP GÖRMÜYOR MU-”

AMİL ACAR: “BİZİM GÖRDÜKLERİMİZİ AKP GÖRMÜYOR MU-”

.

AMİL ACAR: “BİZİM GÖRDÜKLERİMİZİ AKP GÖRMÜYOR MU-”
2020-10-22 11:27:24

İYİ Parti Ereğli İlçe Başkanı Amil Acar; Kötü giden ekonomi hala kötü yönetilmeye devam ederken, pandemininde etkilerini dahil ettiğimizde çığ altında kalmışçasına ekonomi büyük bir sorun yumağı haline geldi dedi.
Başkan Amil Acar, çiftçiden-sanayiciye, küçük esnaftan Kobilere, ulaşım aracı, hizmet sektörü, serbest çalışan ve aklımıza gelen gelmeyen adan zye her alanda oldukça büyük sıkıntıların yaşandığını fakat hükümetin bu konuda net bir somut adımı olmadığı gibi, düzeltmeye de çaba sarf etmediğine değinerek Milletin ve ülkemizin şu anki durumu içler acısı. Ya birilerinin çok parası var ya da birçoğunun hiç yok dedi.
Ülkedeki bu derin uçuruma birde işsizlik sorununu eklediklerinde tehlikenin etkilerinin ne kadar derin olduğuna değinen İlçe Başkanı Acar, Zaten işsizlikten kırılan, çalışamayan vatandaşımızı son süreçte birde ardı ardına durmak bilmeyen zamlar iyiden iyiye köşeye sıkıştırdı. Bu ekonomik buhranın etkileri her geçen gün artarken buna çözüm olmayan idare hala her şeyi toz pembe tablolar ile slaytlar ile anlatmaya çalışıyor. Vatandaşın en temel ihtiyacı iş ve aştır. Tasarrufa gelince kendi itibarlarından taviz vermeyenler konu vatandaş olunca kılını bile kıpırdatmıyor. Çiftçi, üretici, sanayi, Kobi derken her alanda feryat yükseliyor. Market raflarındaki sürekli artış değişimi baş döndürmeye devam ederken, bir yandan da kendi değerlerimizin köreldiğine de ülkenin her gün gündeminde olan dolar ve Euro ele alınıyor. Yabancının parası değer kazandı diye görmek hatadır. Asıl değer kaybeden Türk lirasıdır. Dünyada bu kadar hızlı eritilen ve değersizleştirilen ekonomi ne geldi nede görüldü. Cumhuriyet tarihinde hiç görülmemiş bu erime AKP hükümetinin ülke ekonomisini ne hale getirdiğinin resmidir diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 74026

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Bilal Yiğit MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor
Yarınların Hafızları Bilgehaneler’den Yetişiyor