Ali İhsan Yavuz: Erdoğan’a oy vermek sevaptır

Ali İhsan Yavuz: Erdoğan'a oy vermek sevaptır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Ağrı’daki konuşmasında, “Biz de oylarımız ile Tayyip Bey’e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor.” dedi.

Ali İhsan Yavuz: Erdoğan’a oy vermek sevaptır
2021-11-07 12:12:52

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, partisinin Ağrıdaki 'Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu. Toplantıda konuşan Yavuz,Biz de oylarımız ile Tayyip Beye destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor.dedi. AK Partili Yavuz,2007 gibi Milli Güvenlik Kurulu toplantısında irtica ve imam hatipler hakkında konuştuklarında Tayyip Bey duramıyor ve masaya vuruyor. İdam sehpasına gitmeyi göze alacak bir liderimiz olmasaydı şu anda gündem yine irtica kavramlarıyla dolup taşacaktı.ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN'A DESTEK VERDİĞİMİZ İÇİN HANEMİZE SEVAP YAZILIYOR

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un açıklamaları şöyle:

20 yıl Recep Tayyip Erdoğanı iktidarda tutmak ve onun yaptıkları sebebiyle sevap hanemize bir şeylerin yazılıyor olması çok büyük bir şey. Bu, liderimizi siz ve biz oylarımızla orada tutmasaydık olmazdı. Biz de oylarımız ile Tayyip Bey'e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor.Hayatımın sonuna kadar bir statü ve makam beklemeden bu davanın neferi olmaya devam edeceğim. Ne yapmam gerekiyorsa onu yapacağım. Bu davayı çok mübarek dava olarak görüyorum ve görüyoruz. Milletin rotası benim rotamdır diyen, prangaları bir bir söken, zincirleri kopartan Recep Tayyip Erdoğanı başımızda tutmak en büyük iştir. Recep Tayyip Erdoğanın öğrenilmiş çaresizliği reddeden o özgüveni bize kazandırmış olması bu ülkeye en büyük katkısıdır.

İDAM SEHPASINA GİTMEYİ GÖZE ALACAK BİR LİDERİMİZ OLMASAYDI...

Bu ülke için Sayın Cumhurbaşkanımız ne yaptı diye sorduklarında buradan İstanbula köprü olacak kadar şey yaptı diyebiliriz. 2007 gibi Milli Güvenlik Kurulu toplantısında irtica ve imam hatipler hakkında konuştuklarında Tayyip Bey duramıyor ve masaya vuruyor. 'Yeter be kardeşim' diyor. 'Ne irticası, ben de imam hatipliyim. Ne başörtüsü benim eşimin de başı kapalı. Kapalısı var, açığı var. Yeter artık' diyor. O günden sonra irtica kavramı Milli Güvenlik Kurulu'nun gündemine gelmiyor. İdam sehpasına gitmeyi göze alacak bir liderimiz olmasaydı şu anda gündem yine irtica kavramlarıyla dolup taşacaktı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 79050

Kullanıcı Adı

  • Yaşar kuşcu
    7 Kasım 2021 Pazar

    Sevap dürüst ahlaklı bilge insanlara oy verildiği zaman alınır.


[1]

Tüm yorumları okumak için tıklayın

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Op. Dr. Durdane Güner Kara: Sağlıklı yaşam anne karnında başlıyor
Op. Dr. Durdane Güner Kara: Sağlıklı yaşam anne karnında başlıyor
Uzm. Dr. Zafer Yılmaz ERTÜRK, Çocuk kışın daha sık hastalanır
Uzm. Dr. Zafer Yılmaz ERTÜRK, Çocuk kışın daha sık hastalanır