AKGÖL İLGİ BEKLİYOR

AKGÖL İLGİ BEKLİYOR

Ereğli’nin ekolojik dengesine büyük katkısı olan Akgöl, devlet desteği bekliyor.

AKGÖL İLGİ BEKLİYOR
2021-02-11 05:31:45

Yüzlerce kuş türünün barınağı konumundaki sulak alan, oluşturulan set sayesinde su tutabilirken bu setin yıkılmasına bir anlam verilemiyor.
Doğaseverliği ile bilinen İbrahim Pekpostalcı, gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemiyerek,
AKGÖL'DE YİNE AYNI ÜZÜCÜ OLAY başlığı ile bir yazı ele aldı.
Pekpostalcı yazısında şu ifadeleri kullandı:
Geçen yıl yaşadığımız üzücü olay yine tekrarlandı. Devletimizin milyonlarca lira harcayarak yapmış olduğu setteleme çalışması maalesef geçen yıl yarılmıştı. Bu yıl aynı yere yakın yerden yine set yarılmış ve yazın gölün canlı kalmasını sağlayacak su boşa akmaktadır. Setin bu şekilde açılması acaba birileri tarafından kasıtlı olarak mı açılıyor sorusunu aklımıza (?) getiriyor. Şayet böyle bir durum varsa, devletin milyonlarca lira harcayıp yapmış olduğu setteleme hem burada yaşayan canlılara... Hem de devletimize zarar vermektedir. Yetkililerden üzücü duruma bir an önce müdahale ederek su kaybının önlenmesini istiyoruz... Suistimal, yada kasıt varsa da gerekenin yapılacağını umuyoruz... Bu tür üzücü olayların tekrar yaşamaması için, doğaseverler olarak gerekli tetbirlerin alınmasını yetkililerden istirham ediyoruz. Saygılarımızla...
Bahri Can

AKGÖL İLGİ BEKLİYOR
AKGÖL İLGİ BEKLİYOR
AKGÖL İLGİ BEKLİYOR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 98723

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
BURAK SERPEK: BİZDE VELİ TOPLANTILARI BÖYLE
BURAK SERPEK: BİZDE VELİ TOPLANTILARI BÖYLE
Halil Etyemez’den Kılıçdaroğlu’na Tepki
Halil Etyemez’den Kılıçdaroğlu’na Tepki