Kapat !
GENÇ KOMEK ATÖLYE’DE KAYITLAR BAŞLADI

GENÇ KOMEK ATÖLYE’DE KAYITLAR BAŞLADI

GENÇ KOMEK ATÖLYE’DE KAYITLAR BAŞLADI

 GENÇ KOMEK ATÖLYE’DE KAYITLAR BAŞLADI
2023-10-25 15:45:30

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Atölyede yeni dönem kayıtları başladı. 7-15 yaş arası öğrencilere istedikleri branşlarda eğitim vermek, hayallerine erişmelerine yardımcı olmak, seçtikleri branşlarda etkinliklere ve projelere dahil olacakları altyapıyı hazırlamak amacıyla hizmet veren Genç KOMEK Atölyeye son başvuru tarihi 31 Ekim.


Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Genç KOMEKte atölyeler için yeni dönem kayıtları başladı.

7-15 yaş arası kız ve erkek öğrencilere yönelik olan Genç KOMEK atölyeleri; Konya Büyükşehir Belediyesi Aile Sanat ve Eğitim Merkezlerinin (ASEM) Karatay, Meram, Selçuklu ve Mümine Hatun şubeleri ile Akabe KOMEKte hafta sonları 10 farklı alanda eğitim verecek.

Genç KOMEK Atölye eğitimlerinde; 3D modelleme ve baskı, phyton ile nesne tespit etme, mobil uygulama, algoritma, kodlama, arduino, arduino delta, p4c, gitar, bağlama, ukulele, keman, piyano, yan flüt, çocuk korosu, akıl ve zeka oyunları, oyunlarla matematik, resim, karikatür, tiyatro, drama, gastronomi, tekvando, jimnastik, eskrim, ingilizce, ingilizce konuşma, Elif-Ba, Kuran-ı Kerim ve değerler eğitimi gibi 30 farklı branş yer alıyor.

Kayıt sürecinin tamamlanmasının ardından Genç KOMEK Atölyede sınavlar, atölyenin özelliğine göre teorik ya da uygulamalı olmak üzere uzman eğitmenler tarafından oluşturulan sınav komisyonu ile 4-5 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dersler dışında isteyen her öğrenciye planlanan saatlerde yüzme eğitiminin de verildiği Genç KOMEK Atölyede devam zorunluluğu bulunan eğitimler kapsamında her öğrencinin 5 gün devamsızlık hakkı bulunuyor.

Genç KOMEK Atölyede öğrencilere öncelikle istedikleri branşlarda eğitim vermek, hayallerine erişmelerine yardımcı olmak, seçtikleri branşlarda etkinliklere ve projelere dahil olacakları altyapıyı hazırlamak amacıyla başlayan kayıtlar, 31 Ekim tarihine kadar komek.org.tr adresinden gerçekleştirilecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 45991

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
SEÇİME KENDİ LOGOLARI İLE GİRECEKLER
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…
Özbaş: Trafik Psikolojinizi Bozmasın…