Kapat !
BAŞKAN ALTAY: “TAŞKÖPRÜ ALT GEÇİDİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

BAŞKAN ALTAY: “TAŞKÖPRÜ ALT GEÇİDİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

BAŞKAN ALTAY: “TAŞKÖPRÜ ALT GEÇİDİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

 BAŞKAN ALTAY: “TAŞKÖPRÜ ALT GEÇİDİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”
2024-03-12 13:18:19

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Taşköprü Alt Geçidinin alt kısmının trafiğe açıldığını söyledi. Köprülü kavşakta TOGG ile sürüş yapan Başkan Altay, Konyaya kıymetli bir hizmet daha kazandırdıklarını vurgulayarak, Asfalt işlemini, aydınlatmayı bitirdik. Yaya yürüyüş yoluyla, 2 gidiş, 2 geliş alt geçidiyle beraber süreç tamamlanmış oldu. İnşallah en kısa sürede üst tarafını da tamamlayarak şehrimize kazandırmış olacağız. Böylece kesintisiz bir trafik oluşacak. Şehrimize hayırlı olsun dedi.


Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay, Taşköprü Alt Geçidinin alt kısmının araç geçişlerine açıldığını duyurdu.

Alt geçitte TOGG ile bir sürüş yaparak köprülü kavşağı tanıtan Başkan Altay, Büyükşehir Belediyesi olarak Ramazan ayında da yoğun şekilde çalışmaya devam ettiklerini belirterek, projelerin bir bir hayata geçirildiğini ifade etti.

Daha önce Sedirler Köprülü Kavşağını açtıklarını, Fırat Caddesi Köprülü Kavşağının ve Şehir Hastanesi Köprülü Kavşağının da alttan geçişini sağladıklarını anımsatan Başkan Altay, Taş Köprü Tren Yolu Alt Geçidindeki işlemlerimizi bitirdik, bugün itibariyle bu bölgeyi de trafiğe açıyoruz. İnşallah en kısa sürede üst tarafını da tamamlayarak şehrimize kazandırmış olacağız. Böylece kesintisiz bir trafik oluşacak. Ayrıca Taşköprü Alt Geçidinin standartlara uymayan hali de ortadan kalkmış oldu. Şehrimize hayırlı olsun ifadelerini kullandı.

KONYAYA YAKIŞIR BİR ALT GEÇİDİ DAHA ŞEHRİMİZE KAZANDIRMIŞ OLDUK

Konyanın kıymetli bir hizmet daha kazandığını vurgulayan Başkan Altay, Asfalt işlemini, aydınlatmayı bitirdik. Yaya yürüyüş yoluyla, 2 gidiş, 2 geliş alt geçidiyle beraber süreç tamamlanmış oldu. Pırıl pırıl, Konyaya yakışır bir alt geçidi daha şehrimize kazandırmış olduk. Yan tarafta yine bisiklet yolu ve yaya yolumuz da şehrimize hizmet ediyor. Özellikle bu bölgede kentsel dönüşüm faaliyetlerinin hızlanmasını bekliyoruz. Alparslan Türkeş Caddesinin faaliyete geçmesiyle birlikte imarı yapılmıştı. Bu imar doğrultusunda burada yapılaşma hızlanacak. Meram önemli bir aksı, önemli bir alt geçidi daha kazanmış oldu diye konuştu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Güvenlik Kodunuz 26139

Kullanıcı Adı

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
HALİL KAYA KURSİYERLERE AŞILAMAYI ÖĞRETİYOR
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI
KÖKSAL FİLORİNALI: CHP ROZETİ ÇIKARILMAMALI